Unutulmak ile ilgili Anlamlı Sözler

Unutulmak ile ilgili Anlamlı Sözler sayfamızda unutulmak ile ilgili sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Unutulmak ile ilgili Anlamlı Sözler

Unutulmak istemiyorsan, ya okunacak şeyler yaz, ya da yazılmaya değer şeyler yap.

Bu yüce millet bir 10 Kasım’da daha Anıtkabir’e akın akın gidiyor. 78 yıldır unutulmadın unutulmayacaksın rahat uyu Paşam emanetlerin bizimle güvendedir.

Ağaçtan düşen her yaprak kurumaya, gönülden düşen her insan unutulmaya mahkumdur.

Dertsiz yaşanan aşk masal gibidir, okunur ve unutulur.

Belki hatıralar unutulup gidecek, belki bu sevgiler yok olup eriyecek, ama şunu unutma, bu kalp sonsuza dek seni sevip özleyecek.

Unutulmak istemiyorsan, ya okunacak şeyler yaz, ya da yazılmaya değer şeyler yap. Benjamin Franklin

Şimdi gelip sana döndüm desen de, kusura bakma ama sehpada unutulmuş bir çay gibiyim artık, soğudum.

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.

Bir alışkanlık ve tutku olduğu için yazıyorum. Unutulmaktan korktuğum için yazıyorum.

Aşk, unutulmuş bir sanat gibi, ağırbaşlı bir çileyle öğreniliyor şimdi.

korkum sevmek değil sevipte ayrılmak, korkum kurşun yemek değil kalleşçe vurulmak. Korkum ölüm değil sevdiğim tarafından unutulmak, seni üzdüğüm için çok özür dilerim.

Kardeşler arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık.

Kırgınlığım lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar, sorun atlıkarıncalar değil, arkamdan dönüp duran dönme dolaplar.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Sana yüz binlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

Derler ki, aşk da unutulurmuş her şey gibi. sozlersitesi.com Hem de yaşanıp bittikten, soğuyup küllendikten sonra değil, tam da dolu dizgin devam ederken unutulurmuş aşk.

Korkum sevmek değil; korkum sevip de ayrılmak… Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe vurulmak… Korkum ölüm değil; senin tarafından unutulmak…

Komandolar vurulunca değil unutulunca ölürler.

Duygular vardır kirletilmeyen, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sende onlardansın!

Korkum sevmek değil; korkum sevipte ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil; kalleşçe arkadan vurulmak. Korkum ölüm değil, unutulmak...

Hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise , unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır...

Yorum yapın