Kalpten Mesajlar

Kalpten Mesajlar

Kalpten Mesajlar Sevgilinizle paylaşabileceğiniz en güzel sözlerin yer aldığı kalpten mesajlar sayfasıyla karşınızdayız. İçinizdeki duygulara tercüman olacak kalpten kalbe mesajlarla sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Yüreğinizdeki büyük ve anlatılmaz sevgiyi sayfamızdaki sevgiliye kalpten mesajlarla rahatlıkla anlatabilirsiniz. Kalpten mesajları facebook, twitter, instagram ve whatsapp yoluyla paylaşabilirsiniz.

Kalpten Mesajlar

Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.

Zülfün görenlerin hep bahtı siyah olurmuş, tek zülfün göreydim bahtım siyah olaydı.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

”Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.”

Aşk çoraba benzer; çifttir ve birbirine uymalıdır.

Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Zira her ne kadar başkaları aksini iddia etse de aşk dediğin bugün var yarın yok cici bir histen ibaret değildir…

EIler bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!

Bir gül olmak isterdim neden mi? beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için.

Eğer dünyada aşk olmasaydı kimsede acıma vicdan duygusu olmazdı.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. sozlersitesi.com Çünkü sen benim için daima tektin.

Aşkın ne demek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parIıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Tut elimden aşkım cesaretin var mı bakalım? Ölüm benim diğer adım.

Aşk çöl ortasındaki yemyeşil bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak istersen her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma.

Benim için hayat sen, nefes sensin bebeğim.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Bir gülüşüne bu hayatımı feda ederim.

Bugün her zamankinden farkIı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten sozlersitesi.com bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Bir gün gözlerin bir noktaya dalarsa bil ki o gün seni düşündüğüm gündür. Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki o gün sevgin için Mecnun olduğum gündür.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

O doya doya bakamadığım gözlerin gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden gül açsaydı yanaklarımda yetmez miydi? Bir bakışın bir ömre değmez miydi sevgilim?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular. Beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

Sevgi var olmanın değil, varlıktan geçmenin adı. Sevgi bir iyilik, şevkatli bir cümlecik, sabah evden çıkarken özlemeye başladığımız bir sestir bazen.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim. Sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim. Her şeyi öğrendim ama unutmayı öğrenemedim.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Gün gelir aşkların dili tutulur, kalıverir sevgi sözcükleri yüreğinde, anlatırken derdini dağlara, anlatamaz sevdiğine aşkını, gün gelir aşkların dili tutulur.

Gerçek sevgi hiç haber almasan da, ne yaptığını bilmesen de, adını hatırladığında içine sevginin hücum ettiğini fark edip bu insanı seviyorum dediğin andır.

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyle bir arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namIuda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekçinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var. Ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm. Ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Rüzgarın kemanini çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir