Teyze ile ilgili Sözler
|

Teyze ile ilgili Sözler

Teyze ile ilgili Sözler sayfamızda teyzeye söylenecek en güzel sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz…

Teyze ile ilgili Sözler

Teyze ile ilgili söylenmiş en güzel sözler ve doğum günü mesajları:

Teyze ile ilgili Sozler 1

Sevgili teyzem, sen benim hayatımdaki en güzel insanlardan birisin. Seninle beraber geçirdiğim her an benim için çok özel ve önemli. Seni seviyorum ve her zaman yanındayım. Doğum günün kutlu olsun!

Teyze Sözleri Kısa

Teyze ile ilgili Sozler 2

Teyzem, seninle geçirdiğim her an benim için çok özel. Senin şefkatli ve anlayışlı yaklaşımın beni her zaman rahatlatıyor. Sen benim için bir hazine ve seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Teyze ile ilgili Sozler 3
♥ Teyzem, senin varlığın benim hayatıma anlam katıyor. Sen benim için bir rehber, bir arkadaş ve bir ailemden birisin. Seninle zaman geçirmek her zaman benim için keyifli oluyor. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun! 

Teyze Anne yarısı Sözleri

Teyze ile ilgili Sozler 4

Sen benim en iyi teyzemsin! Seninle beraber geçirdiğim her an bana mutluluk ve neşe veriyor. Senin pozitif enerjin ve güler yüzün beni hep motive ediyor. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Teyze ile ilgili Sozler 5

Teyzem, sen benim için bir rol modelsin. Senin cesaretin, kararlılığın ve tutkun hayranlıkla izliyorum. Sen benim için her zaman örnek bir insan oldun. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Teyze ile ilgili Sozler 6

Teyzem, senin varlığın benim hayatımda çok önemli. Sen benim için bir destek, bir güven kaynağı ve bir sırdaşsın. Seninle beraber olduğum zamanlar benim için her zaman unutulmaz oluyor. Seni seviyorum.

Yeğenden Teyzeye Güzel Sözler

♥ Teyzem, seninle beraber geçirdiğim her an bana çok şey kattı. Senin zekan, espri anlayışın ve farklı bakış açın beni her zaman şaşırtıyor. Sen benim için çok değerlisin ve seni çok seviyorum.

♥ Sevgili teyzem, sen benim hayatımdaki en önemli insanlardan birisin. Senin sevgin, desteğin ve öğütlerin beni her zaman ileriye taşıdı. Seninle beraber olmak benim için bir ayrıcalık. Seni çok seviyorum.

♥ Teyzecim sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın.

♥ Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin doğum günün kutlu olsun.

♥ Dünyanın en tatlı insanı olan teyzecim seni tüm kalbimle sevmekteyim.

♥ Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun teyze ya bulamadım galiba!

♥ Bugün yalnız olabilirim ama teyzecim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum.

♥ Teyzecim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün.

♥ Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme tatlı rüyalar.

♥ Dünyanın en tatlı insanı olan teyzecim seni tüm kalbimle sevmekteyim.

♥ Hayatta yalnız kaldığım zamnalar aklıma geldikçe desteğin beni her zaman mutlu etmiştir.

♥ Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım hayata tutummama yardımcı oldun teyzem.

♥ Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

♥ Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun teyzeciğim!

♥ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

♥ Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara güzeller güzeli canım teyzem.

♥ Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar.

♥ Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel sozlersitesi.com günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzeciğim.

♥ Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem.

♥ Mesafeler önemli değil önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzecim. Doğum günün kutlu olsun biricik teyzeciğim.

♥ Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun benim canım teyzem.

♥ Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

♥ Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini sozlersitesi.com hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

♥ Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması teyzecik. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice yıllara canım tezem.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir