Emir Vermek ile ilgili Sözler
|

Emir Vermek ile ilgili Sözler

Emir Vermek ile ilgili Sözler sayfamızda emir sözlerini sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz....

Emir Vermek ile ilgili Sözler

Eğer kişisel olarak dürüstsen, işler emir verilmeden de yürür. Eğer kişisel olarak dürüst sozlersitesi.com değilsen, emir versen de seni kimse dinlemez.

Konfüçyüs

Çocukların çoğunluğu emir almaktan değil, emir vermekten hoşlanır.

Ferenc Molnar

Her emir özgürlüğün suratında patlayan bir tokattır.

Mihail Bakunin

Hep merak etmişimdir.Bir general emir verdiği neferden daha mı akıllı ve yeteneklidir?Bir müdür,günde on kere azarladığı sozlersitesi.com kapıcıdan daha mı dürüst ve namusludur?

Dostoyevski

Korku ve emir çocuğu köleleştirir, girişim cesaretini çökertir.

Muhammed Bozdağ

İnsanın rica ile elde ettiği şey; en pahalı şeydir.

Ch. Lehman

Hangi dünyada olursa olsun, emirler insanın elini, kolunu, dilini ve gözünü bağlıyordu. Çoğu zaman da vicdanının önüne bir duvar örüyordu.Ancak sadece kalbine hükmedemiyordu insanın. Hiçbir emir, aşka engel olamıyordu.

Fatma Erdek

Rica uzun, emir kısa.

Alman Atasözü

Aşka emir veremezsin veya aşkı iyi bir demokrasiyle bile yönetemezsin.

Bridget Asher

Emir, demiri keser.

Atasözü

Hayat.Siz sadece plan yapabilirsiniz, ama ona asla emir yağdıramazsınız.

Jeaniene Frost

Allah mermere emir vermez.

Mevlâna

Zikrin hakikati, bir emir ve yasakla sozlersitesi.com karşılaşıldığı zaman Allahı hatırlamak, günah vaktinde günahtan uzaklaşmak, ibadet vaktinde emir ne ise yapmaktır.

İmam Gazali

Borç alan, buyruk (emir) alır.

Sultan 4. Murat

Demokrasi ile diktatörlük arasındaki fark: Demokrasi’de önce oy kullanıp sonra emir alırsın, Diktatörlük’de seçimle filan zaman kaybedilmez.

Charles Bukowski

Emirleriniz hayırlılarınız, zenginleriniz sozlersitesi.com hoşgörülüleriniz, işleriniz aranızda danışmayla olduğunda yerin üstü sizin için yerin altından daha hayırlıdır. Ama emirleriniz şerlileriniz, zenginleriniz cimrileriniz, işleriniz kadınlarınızın elinde olduğunda yerin altı sizin için yerin üstünden daha hayırlıdır.

Hz. Muhammed(sav)

Hapşurduğumda; çok yaşa, iyi yaşa sozlersitesi.com yerine benimle yaşa deseydi keşke. Bende; sende gör değilde, emrin olur deseydim sessizce.

Nazım Hikmet

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir