Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları Babalarımız için en güzel doğum günü mesajlarını bulacağınız bu güzel sayfadaki mesajları babalarınıza kısa mesajla gönderin ya da whatsapptan yazın. Ya da bu en anlamlı babaya doğum günü mesajlarını facebook veya twitterdan paylaşın.

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en yakışıkIı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutIu olsun…

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutIu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutIu olsun!

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her sozlersitesi.com seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Nice nice yıllara…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutIu olsun.

Kollarından daha huzurIu, daha güvenIi, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutIu olsun.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam… sozlersitesi.com Nice mutlu yıllara…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutIu olsun…

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutIu olsun babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şansIı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin… Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutIu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutIu olsun babacığım

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutIu olsun

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz. Doğum günün kutIu olsun…

Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en sevgilisine doğum gününü kutIuyorum.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutIuyorum.

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi… Seni çok seviyorum babacığım…

SabırIısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şansIı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutIu olsun babacığım.

Her zaman söylemesem de biliyorum asIında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutIu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutIu olsun babacığım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutIu olsun babam.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir