Axel Munthe Sözleri
|

Axel Munthe Sözleri

Axel Munthe Sözleri sayfamızda Axel Muntheyle ilgili tüm sözleri bulabilir ve facebook, twitter, whatsapp üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz...

Axel Munthe Sözleri

Kendine sakladıklarını zamanla yitirirsin. Oysa verdiklerin her zaman senindir.

Başarının koşulları: Bilmek, istemek, cüret etmek ve susmak.

“Bir adam kendini ayakta tutabileceği sürece çok dayanabilir. Kendi düşüncelerini dinleyebildiği müddetçe, arkadaş olmadan, kitapsız, müziksiz olsa bile umut olmadan yaşayabilir. ”
Axel Munthe

“Vahşi, acımasız canavar kafes çubuklarının arkasında değil. O önünde duruyor. ”
– Axel Munthe

“Kendinize ne saklı tutarsanız kaybedersiniz, ne veriyorsunuz, sonsuza kadar devam ediyorsunuz.”
Axel Munthe

Dievai visas gėrybes parduoda tikrąja kaina, yra pasakęs vienas senovės poetas. Jis būtų galėjęs pridurti, kadin pačias verčiausias jie parduoda pigiausiai. Viskas, kas mums tikrai naudinga – nebrangu; Tik už tai, be co galima apsieiti, mokam didelius pinigus. Kaş gražu – išvis neparduodama; Vize tai nemirtingieji dievai anneler duoda veltui. ”
Axel Munthe

“İyi bir köpek doktoru olmak için köpekleri sevmek gerekiyor, ancak onları anlamamız gerekiyor – aynı bizim için olduğu gibi, bir köpeğin bir erkenden daha kolay anlaşılması ve onu sevmesi daha kolay. ”
– Axel Munthe

“Neden daha fazla hastane ve daha az kilise inşa etmedik, her yere Allah’a dua ediyorsun, ama bir olukta çalışamadın!”
– Axel Munthe

Biz öleceğimizi biliyoruz, aslında bizler için sakladığımız şeyleri bildiğimiz tek şey budur. Geri kalan her şey varsayım ve çoğu zaman hatalıyız tahmin ediyoruz. İzsiz ormandaki çocuklar gibi, bir günümüzden diğerine ne olacağının mutlu cehaletinde, yüzleşmemiz gereken zorluklarla, büyüklerden önce karşılaşabileceğimiz az ya da çok heyecanlı maceralarla hayatımız boyunca yolumuza adım atıyoruz. Macera, en heyecan verici, Ölüm Macerası. ”
Axel Munthe

Sadece kendimizde bulabildiğimiz mutluluk, başkalarından aramak zaman kaybı, kaçırabilecek azınlığımız var. Kalan en iyi elimizden geldiğince yalnız başına kalmalıyız, başkaları üzerinde kaymaya sözler sitesi com çalışmak adil değil, erkekler veya kadınlar olsun. Kendi savaşımıza karşı savaşmalı ve elimizden geldiğince zorla savaşmalıyız “dedi.
Axel Munthe

“Ne yazık ki iyi bir doktor olamazsın.”
– Axel Munthe

“Norstrom daima iki tane olduğumu söylerdi
Kafamda alternatif olarak çalışan farklı beynler: aptalın iyi gelişmiş beyni ve aptalın beyni,
Bir dehanın bir beyni geliştirdi. ”
– Axel Munthe

Norstrom daima iki tane olduğumu söylerdi
Kafamda alternatif olarak çalışan farklı beyinler:
Aptalın iyi geliştirilmiş beyni ve un-
Bir dehanın bir beyni geliştirdi. ”
Axel Munthe

“Umudumuz kadar güçlü bir ilacın bulunmaması, bir doktorun ifadelerinde veya ifadesinde kötümser davranmanın sozlersitesi.com en ufak bir işareti hastasına hayatını mal olabilir.”
– Axel Munthe

“Hayır, öyle karıştıran, öylesine heyecanlı, hayatın harika destanı olarak övgü dolu bir romantizm; Ama kaderi Kutsal Kitap’ın kaderi ile aynı – okumayı umursayan az sayıda var. ”
– Axel Munthe

Hepsini hediye olarak verdiğini sanıyordum. Yanılmışım. Bu sadece bir borçtı ve şimdi geri döndüğünüz sonsuzluğa dönüşecek başka bir varlığa teslim olmak için hepsinin size geri verilmesini istiyorsunuz. Işık Efendisi, öyle olsun! Tanrı verdi ve RAB’bin elinden alıp Rab’bin adı kutsanmış olsun!
Axel Munthe

Dideli mes ar maži – Ýspanyolca viynodi.”
– Axel Munthe

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir