Af Dileme Sözleri
|

Af Dileme Sözleri

Af Dileme Sözleri, Af Dileme Mesajları Bu sayfada yer alan sevgiliye af dileme sözleriyle sevgilinizin gönlünü alabileceksiniz, arkadaşa af dileme sözleri ile arkadaşınızın gönlünü alabileceksiniz. Siz siz olun kimseyi kırmayın ama bir hata yaptığınızda af dileme mesajları ararsanız bu sayfada bulabilirsiniz.

Af Dileme Sözleri, Af Dileme Mesajları

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Beni affet sevgilim…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yok senden başka beni affet ne olur bir tanem…

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…

Bak hayat geçiyor, aşk gurur dinlemiyor. Ya sen gel ya da ben geleyim. Hiç bitmedi sana sevdam benim. Birbirimizi artık affedelim…

Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür dilerim aşkım.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım sozlersitesi.com için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet…

Daha fazla vakit kaybetmeyelim, ya sen gel ya da ben geleyim. Yeter artık inat etmeyelim, birbirimize emek verelim hatalıydım özür dilerim…

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Ben seni istemeden yürekten kırmış olabilirim. Sonra da bütün suçu sana yüklemiş olabilirim. Sen bana birden kızıp çok ağır konuşmuş olabilirsin. Ardımdan çekip gidip aramamış sormamış olabilirsin. Bak hayat geçiyor, aşk gurur dinlemiyor affet beni gözümün nuru…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Tartışmalar asIında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?

Zor değil zor değil seviyorum seni derken bana özür dilemek. Seni seviyorum özür diliyorum…

Seni incitmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum: seni seviyorum…

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi beni affet!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldığında hiçbir şey düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma

Bir rüyaydın benim için uyandığımda yoktun yanımda. Seni kaybettiğimi biliyorum. Ayrılmamızın üzerinden 22 ay geçmesine rağmen sana hala aynı aşkla bağlıyım. Ve seni asla unutmayacağım. Lütfen affet beni

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? Onun için? Özür dilerim canım!

Özür dilemenin bir asiIlik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumIu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafifIet! Tekrar yazıyorum özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir aftır…

Şey nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir